– rajd rowerowy do Strzeszyna,
– turniej crossmintona,
– biegi przełajowe.
Oprócz tego odbył się plener fotograficzny oraz marsz w terenie.

Grupa rowerzystów, w której jechali nauczyciele i uczniowie wyruszyła spod szkoły. 18-to km trasa prowadziła przez Aleję Wielkopolską, Park Sołacki, Golęcin, Rusałkę, Wolę do Strzeszyna.

Rozgrywki crossmintona i biegi przełajowe odbyły się w Parku Cytadela. Uczniowie biegali na dystansie 1000 m dziewczęta i 1500 m chłopcy.

Wśród dziewcząt 1 miejsce „ex aequo” zajęły Roksana Tomczak z kl. 2Fb oraz Wiktoria Juszczak z 1Lb. 2 i 3 miejsce wywalczyły odpowiednio Monika Duda klasa 1F i Maria Kaczmarek 1BsDM.

W biegu chłopców 1 miejsce zajął Marko Astafiev z 2L, drugi był Patryk Hefke z 1Lb, a 3 miejsce przypadło Szymonowi Cibailowi z 1La.

Turniej crossmintona rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Wystartowało 5 par deblowych. Zwyciężył duet Nataniel Słaboszewski – Oleksandr Kapitonov z klasy 2L. Drugie miejsce przypadło Szymonowi Cibailowi 1 La oraz Marko Astafievowi 2L. Na najniższym stopniu podium znalazła się para Monika Duda 1F i Maria Kaczmarek 1BsDM.

Dziękujemy nauczycielom i uczniom za wspólny sobotni sportowy poranek!