Konkurs wiedzy logistycznej „LOGISJADA”

W środę 21 grudnia 2022 r., w auli Zespołu Szkół Zawodowych Nr 6 im. Joachima Lelewela w Poznaniu zespół nauczycieli przedmiotów logistycznych i ekonomicznych przygotował międzyklasowy konkurs wiedzy logistycznej LOGISJADA. Konkurs skierowany był do uczniów Technikum Poligraficzno-Administracyjnego uczących się w zawodzie Technik logistyk i uczniów Branżowej Szkoły I stopnia nr 7 uczących się w zawodzie Magazynier – Logistyk.
Zespoły uczniów rywalizowały w pięciu konkurencjach:
„Dziwny jest ten świat” – test z limitem czasu na rozwiązanie całości, zawierający pytania z logistyki i ogólnej wiedzy o świecie.
„Panie, ja to Panu poukładam” ­– zadanie z wykorzystaniem modelu dydaktyczno-szkoleniowego do rozwiązywania zadań transportowo-logistycznych z limitem czasu na rozwiązanie całości.
„Transport and logistics” – test z języka angielskiego z limitem czasu na rozwiązanie całości, zawierający słownictwo z logistyki.
„Gdzieś już to widziałem” – co to jest i do czego służy? Pytania obrazkowe losowane z puli pytań.
„Taboo” – czas działa przeciwko Tobie i Twojej drużynie, musisz sprawić, żeby reszta drużyny odgadła hasło z obszaru logistyki pomijając zabronione wyrazy.
Najliczniejszą grupę zespołów wystawiła klasa 4pL, i to głównie uczniowie z tej klasy znaleźli się wśród wygranych.
Gratulujemy!!!
GG