Oferta pracy

LaboPrint

Jesteśmy nowoczesną cyfrową drukarnią wielkoformatową, realizującą zlecenia na potrzeby reklamy zewnętrznej.

 Pomocnik drukarza

Miejsce pracy: Poznań
Zadania:

 Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn do druku wielkoformatowego, kontrolę jakości drukowanych prac, odpowiedni dobór mediów do druku, itp.

Wymagania:

  • podstawowa znajomości technik druku solwentowego/UV
  • umiejętności pracy w zespole
  • dokładności, sumienności, odpowiedzialności
  • dyspozycyjności (praca zmianowa)

Oferujemy:

  • szkolenia wewnętrzne, przyuczenie do pracy
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • stałe zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bardzo dobre warunki pracy oraz nowoczesny park maszynowy
  • możliwość rozwoju zawodowego